Więcej Instruktorów Krajoznawstwa Regionu w Oddziale PTTK „PODBESKIDZIE”

 

Więcej Instruktorów Krajoznawstwa Regionu w Oddziale PTTK „PODBESKIDZIE”

Z przyjemnością informujmy, że 2 kwietnia 2017 roku zostały wręczone legitymacje i odznaki Instruktora Krajoznawstwa Regionu grupie 14 osób. 8 osób  to członkowie Oddziału PTTK „PODBESKIDZIE” w Bielsku-Białej, pozostali należą do innych oddziałów PTTK  Województwa Śląskiego i Małopolskiego.

Jak to się rozpoczęło:  3 kwietnia 2016 roku odbyło się szkolenie dla kandydatów na IKR, które poprowadził Kol. Edward Wieczorek, zasłużony Instruktor Krajoznawstwa Polski.  Każdy z kandydatów po odbytym szkoleniu miał za zadanie napisać pracę krajoznawczą na wybrany przez siebie temat, zaakceptowany przez prowadzącego. Uczestnicy, którzy spełnili te warunki otrzymali legitymacje instruktorów wraz z odznakami.

W dniu 2 kwietnia 2017 roku Kolega Edward Wieczorek w obecności Kolegi Jana Graffa – Instruktora Krajoznawstwa Polski i Koleżanki Lucyny Bardel – prezesa Zarządu Oddziału i Instruktora Krajoznawstwa Polski  wręczył uprawnienia następującym koleżankom i kolegom:

 1. Anna Balcerzak
 2. Władysława Błachut
 3. Marek Czader
 4. Janina Dyrda
 5. Elżbieta Jagosz
 6. Jerzy Jurczak
 7. Lucyna Kowalik
 8. Andrzej Kucia
 9. Tomasz Kudłacz
 10. Józef Pluta
 11. Mieczysław Prawdzik
 12. Janusz Stwora
 13. Henryk Marszulik
 14. Damian Grobelny

GRATULACJE!!!

Jednocześnie rozpoczął się nowy kurs i odbyło się szkolenie przygotowujące. Uczestniczyło w nim 6 osób. Nie jest to lista zamknięta, gdyż eksternistycznie można otrzymać wskazówki dotyczące spełnienia wymagań. Serdecznie zapraszamy do udziału nowe osoby.

This entry was posted in Biuletyn "Ze Wzgórza". Bookmark the permalink.

Comments are closed.