Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum

Prośba o pomoc ws. Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum

Dzień dobry

W imieniu Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie zwracam się z ogromną prośbą o nagłośnienie wśród Państwa członków i sympatyków naszej akcji łączącej pasję turystyki górskiej z pomocą hospicjum. 

Akcję pod nazwą „Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum” prowadzimy już od 5 lat. W tym roku z wiadomych przyczyn jest wyjątkowo trudno, ale bardzo zależy nam na tym, by nadal upowszechniać ideę hospicjum. W ub. roku do akcji przystąpiło ponad 700 osób z wielu rejonów Polski. Chcielibyśmy utrzymać to zainteresowanie.

Zasady akcji: uczestnik po zarejestrowaniu i wpłaceniu wpisowego – 40 zł (15 zł – dzieci do 18 r. ż., osoby 60+, renciści) otrzymuje książeczkę do zbierania pieczątek i wpisywania tras, chorągiewkę i naklejki z logo akcji, które promują hospicjum. Książeczki weryfikuje przewodniczący jury akcji, pan Józef Plewnia, wieloletni przewodnik turystyki górskiej. Za 600 punktów uczestnicy otrzymują złotą odznakę, za 300 – srebrną, 150 – brązową. Akcję kończy wspólne uroczyste spotkanie i wręczenie odznak. 

Regulamin akcji znajduje się tutaj: http://www.hospicjumojcapio.pless.pl/regulamin-zdobywamy-szczyty-2020/

a możliwość rejestracji elektronicznej tu: http://www.hospicjumojcapio.pless.pl/formularz-zdobywamy/

Będziemy bardzo wdzięczni za jakąkolwiek formę pomocy w promocji naszej akcji na rzecz hospicjum. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego i darowizny są bardzo ważną pozycją w naszym budżecie, a rozwijanie świadomości społecznej na temat potrzeb osób w terminalnym okresie choroby nowotworowej należy do działań misyjnych każdego hospicjum. Dotychczas akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i angażowała osoby z każdego pokolenia, co przynosiło nam naszym chorym wiele radości.

Pomocne materiały pozwalam sobie przesłać w załącznikach.

Akcja trwa od 1 maja do 30 listopada, nabór uczestników prowadzimy przez cały ten czas.

z wyrazami szacunku

Beata Zamlewska-Pałyga

sekretarz zarządu
Hospicjum św. Ojca Pio
Pszczyna
tel. 882 734 978
www.HospicjumOjcaPio.pl
facebook.com/groups/zdobywcyszczytow/

This entry was posted in Inne imprezy. Bookmark the permalink.

Comments are closed.