I Zlot Kół Grodzkich PTTK Kraków-Wieliczka

Koleżanki i Koledzy,
Polskiego Towarzystwa
Turystyczno-Krajoznawczego

Z wielką radością, po wielu miesiącach przygotowań i oczekiwań na poluzowanie obostrzeń związanych z pandemią, zapraszamy Was do Krakowa – stolicy Małopolski i Wieliczki – „Małopolskiej solnej stolicy” na przeniesiony z ub. roku

I Zlot Kół Grodzkich PTTK Kraków-Wieliczka

który odbędzie się w dniach 10-12 września 2021 r.

Czas ten spędzić nie tylko na poznawaniu zabytków Krakowa i Małopolski w doborowym Towarzystwie, ale także na wymianie doświadczeń i nawiązywaniu nowych kontaktów. Zlot dedykowany jest dla członków Kół Grodzkich PTTK, Kół i Klubów o podobnym charakterze, ale jest otwarty dla  wszystkich zainteresowanych członków naszego Towarzystwa.

W programie Zlotu znajdziecie ciekawe atrakcje m.in. spacer po Krakowie Drogą Królewską, zwiedzanie Kazimierza żydowskiego, pieszą wycieczkę po Puszczy Niepołomickiej czy wycieczkę autokarową przez Pogórze Wielickie, a także prelekcję krajoznawczą.

Aby zapisać się na Zlot należy:

1. a) wypełnić kartę zgłoszenia-umowę o udział w imprezie turystycznej (załącznik nr 1 do Regulaminu) – i dostarczyć do nas– pocztą elektroniczną (skan) lub listownie, w terminie do 06 sierpnia 2021 r.
    W przypadku, gdy jedna osoba będzie zgłaszać więcej niż 3 osoby, prosimy o dołączenie listy uczestników (zawierającej wszystkie potrzebne dane – zgodnie z umową).
    b) po otrzymaniu potwierdzenia zapisu z numerem umowy (zgłoszenia) – wpłacić zadatek na wpisowe w wysokości 100 zł od osoby – na rachunek bankowy Bank Millenium S.A., 33 1160 2202 0000 0000 2756 0238 (w tytule przelewu podać: ZLOT KÓŁ GRODZKICH i otrzymany numer zgłoszenia-umowy) oraz przesłać kopię lub skan potwierdzenia wpłaty – w terminie do 7 dni od otrzymania numeru zgłoszenia.
    c) dopłacić wpisowe (II ratę) w terminie pomiędzy 10 a 30 sierpnia 2021 r.
  2. W zgłoszeniu-umowie należy wskazać, w których wycieczkach zamierzają uczestniczyć poszczególne osoby nim objęte (w rubryce obok danych osobowych proszę wpisać kod danej wycieczki – A lub B lub C oraz D lub E). Z przyczyn organizacyjnych ilość miejsc na poszczególne wycieczki jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
  3. Koszt udziału w Zlocie wynosi 365 zł od osoby i zawiera świadczenia podstawowe, określone w regulaminie.
    Zadatek wynosi 100 zł od osoby, dopłata w wysokości 265 zł od osoby.
  4. Osoby, które deklarują udział w wycieczce: E – Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczcezobowiązane są do wpłaty kosztów biletów wstępu(73 zł lub 63 zł lub 55 zł) wraz z zadatkiem.

Szczegółowe informacje, w tym program i regulamin Zlotu znajdują się w załączniku oraz naszej stronie internetowej:

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu – mailowego lub telefonicznego:
kol. Kamil Barwacz, Komandor Zlotu tel. 513 773 298
kol. Urszula Łomiec, Sekretarz Zlotu, tel. 698-648-531

mail: zlot.pttk.2020@gmail.com

Organizatorem Zlotu jest KOŁO GRODZKIE im. Ludomira Sawickiego w Krakowie, działające w Oddziale Krakowskim PTTK im. Ks. Karola Wojtyły.

Patronat honorowy nad Zlotem roztoczyli:
Pan Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego
Pan Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa
ks. Infułat dr Dariusz Raś – Archiprezbiter Bazyliki Mariackiej w Krakowie
kol. Jerzy Kapłon – Prezes Zarządu Głównego PTTK
Muzeum Krakowa
Małopolska Organizacja Turystyczna

Z turystycznym pozdrowieniem

Komitet Organizacyjny
I Zlotu Kół Grodzkich PTTK Kraków-Wieliczka

Komandor Zlotu – Kamil Barwacz, tel. 513 773 298
Sekretarz Zlotu – Urszula Łomiec, tel. 698-648-531