XIX Międzynarodowy Rajd Górski Euroregionu NYSA “KARKONOSZE 2017”

Witam serdecznie.

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich członków i sympatyków turystyki pieszej a szczególnie górskiej z kół i klubów PTTK Waszego oddziału do wzięcia udziału w kolejnym XIX Międzynarodowym Rajdzie Górskim Euroregionu NYSA “KARKONOSZE 2017”. W imprezie tej uczestniczy młodzież i osoby dorosłe z całego kraju oraz turyści z różnych krajów europejskich a trasy rajdowe przebiegają również po czeskiej stronie Karkonoszy.

W załączeniu logo i zwiastun imprezy. Szczegóły oraz przebieg tras rajdowych znajdują się na specjalnej podstronce pod adresem www.ptsmluban.vipserv.org/menukark.htm

Serdecznie zapraszamy i prosimy o promocję rajdu poprzez udostępnianie na facebooku.

Komandor rajdu Henryk Sławiński

Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu
Prezes Henryk Sławiński

Uwaga! Oddział PTTK „PODBESKIDZIE” nie pośredniczy w zapisach na w/w imprezę. W tym celu należy skontaktować się bezpośrednio z organizatorami