Warsztat prezentacji podróżniczych:

Dom Kultury Chwałowice, Rybnik ul. 1 Maja 91B,
zaprasza w sobotę 29 lutego 2020 r. w godz. 09.00 – 12.00 

na Warsztat prezentacji podróżniczych:

„Przyciągać jak magnes. Klucz do prezentacji podróżniczej”.

Warsztat towarzyszy Rybnickiemu Festiwalowi Podróżników KARAWANA https://www.facebook.com/festiwal.karawana/, a poprowadzi go Lucyna Leśniak.

Koszt warsztatu – 50 zł. Warsztat odbędzie się, jeżeli zbierze się grupa co najmniej 10 osób, o uczestnictwie w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń! Zgłoszenia udziału w warsztacie proszę wysyłać na maila: karawana.rybnik@wp.pl.  Szczegółowych informacji udziela Krzysztof Łapka – tel. 513064196, karawana.rybnik@wp.pl

Celem warsztatu jest zdobycie wiedzy i umiejętności w przeprowadzeniu efektownej prezentacji czyli jak w 45 min opowiedzieć o 2 tygodniowej wyprawie np. do Nepalu lub rocznej do Ameryki Płd. Poznanie sprawdzonych sposobów i zasad  na przeprowadzenie dobrej prelekcji podróżniczej.

Warsztat adresowany jest głównie dla osób, które chcą spróbować opowiadać o swoich podróżach, oraz tych, którzy już spróbowali, ale chcą doskonalić swoje umiejętności, ale też dla osób mających już praktykę w wystąpieniach, a chcieliby się jeszcze czegoś nauczyć.

Podczas warsztatu dowiemy się:

– Co zrobić aby dobrze wypaść? Gdzie jest myk?
– Co zrobić z tremą? Jak nie dać się zapędzić w kozi róg?
– 7 zasad mających wpływ na dobrze przeprowadzoną prezentację.
– Jak zabrać słuchacza w długą podróż w krótkim czasie?
– Które elementy, wrażenia wybrać z długich podróży do 45 minutowej prezentacji?

Lucyna Leśniak – socjolożka, podróżnika, fotografka, odkrywczyni potencjałów i ludzkich talentów, pasjonatka tajemniczości Ludzi. Z zamiłowania podróżnik, wielbicielka multikulturowości i Plemion. Fascynują ją postawy i pragnienia ludzi grup etnicznych. Kocha Afrykę, jej charakter i autentyczność. Zafascynowana ludami Etiopii żyjącymi w sposób niezmieniony od setek lat oraz plemionem Ngoni w Malawi. Wędrowała po Himalajach pośród buddyjskich klasztorów Kaszmiru, uczestniczyła w ceremoniach pogrzebów u Torajów na Sulawesi, odwiedziła morskich cyganów Bajo, ponad dżunglą pokonała 15km na linach, by w Laosie spać w domu na drzewie, konno jeździła po byłych plantacjach opium w Złotym Trójkącie. Jej zamiłowanie do ciekawości drugim człowiekiem potwierdziła tysiącami zdjęć i przeprowadzonymi kilkunastoma wywiadami z Albinosami, których szukała we wschodniej Tanzanii.

Wykładowca i trener biznesu. Uwielbia połączenia swoich pasji zawodowych z podróżami. I tu i tu jest uważną obserwatorką zależności międzyludzkich. Lubi pracować z osobami mającymi silne przekonania, gdyż pozwala jej to odkrywać korelacje zachowań Człowieka. Zwolenniczka pokazywania świata i człowieka takim jakim jest i tego szczególnie uczy podczas swoich warsztatów szkoleniowych. Jej maksymą podczas przeprowadzania warsztatów jest: „by nauczać, a nie pouczać… wydobywać z ludzi ich naturalność i autentyczność”. Angażuje się w  projekty, które poruszają ważne dla ludzi tematy i budzą emocje. Od 8 lat wolontariuszka w najpiękniejszym projekcie Brave Kids.

Gorąco zapraszam i polecam,

Krzysztof Łapka

Koordynator RFP Karawana

https://www.facebook.com/festiwal.karawana/

www.dkchwalowice.pl

tel. 513064196

This entry was posted in Prelekcje, prezentacje. Bookmark the permalink.

Comments are closed.