Tatry Zachodnie – NOSAL

zaprasza na wycieczkę:

Tatry Zachodnie – NOSAL

02.06.2018

W programie przejście trasą przez popularne wierzchołki z wspaniałą tatrzańską panoramą: Toporowa Cyrhla – Wielki Kopieniec (1328 m.) – Olczyska polana – Olczyskie wywierzysko – Nosalowa przełęcz – Nosal (1206 m.) – Zakopane, parking pod Krokwią.
czas przejścia ok.5,5 godzin
wyjazd godz. 7.00

Wpłata na udział w wycieczce (obejmuje transport, parkingi, przewodnik)

70,0 zł – członkowie PTTK ze składką członkowską za 2018 (ubezpieczenie w ramach POLISY GENERALNEJ dla członków PTTK)
75,0 zł – pozostali,  ubezpieczają się we własnym zakresie

Bilet wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego płatny we własnym zakresie w wysokości: normalny – 5,0 zł; ulgowy – 2,50 zł; grupowy normalny (do 10 osób) – 45,0 zł; grupowy ulgowy (do 10 osób) – 22,50 zł.

Przy zapisach podajemy: PESEL, adres zamieszkania, posiadacze okazują legitymacje PTTK.

wyjazd: godz. 7.00 z zatoki autobusowej przy BCK ul. Słowackiego
powrót: około godz . 20.00

Zapisy wraz z wpłatą do dnia 22.05.2018 w biurze Oddziału PTTK, Bielsko -Biała, ul. Wzgórze 9.

przewodnik: Jan Nogaś, tel. 502 346 442