SŁOWACJA – TATRY BIELSKIE

zaprasza na wycieczkę:

SŁOWACJA – TATRY BIELSKIE

31.05. 2018

W programie przejście jedynym szlakiem udostępniającym wspaniałe pasmo gór wapiennych, osadowych: Zdziar – dol. do Regli – Szeroka dolina – Szeroka przełęcz

Szeroka Przełęcz Bielska

– Szalony Przechód (1940 m.) – przeł. pod Kopą – dol. Zadnich Koperszadów (Medodolov)

Zadne Koperszady

– polana pod Muraniem –

Polana Pod Muraniem

Jaworzyna Spiska (Tatranska Javorina).

Jaworzyna Spiska

Czas przejścia  ok. 8  godzin.

Wpłata na udział w wycieczce (obejmuje transport, parkingi, przewodnik)

80,0 zł – członkowie PTTK ze składką członkowską za 2018 (ubezpieczenie w ramach POLISY GENERALNEJ dla członków PTTK)
85,0 zł – pozostali,  ubezpieczają się we własnym zakresie

Przy zapisach podajemy: PESEL, adres zamieszkania, posiadacze okazują legitymacje PTTK.

wyjazd: godz. 6.00 z zatoki autobusowej przy BCK ul. Słowackiego
powrót: około godz . 20.00

Zapisy wraz z wpłatą do dnia 15.05.2018 w biurze Oddziału PTTK, Bielsko -Biała, ul. Wzgórze 9.

przewodnik: Jan Nogaś, tel. 502 346 442