PRZEHYBA – RADZIEJOWA

27 wrzesień 2020 r. (niedziela)

Program:
Wyjazd z Bielska-Białej godz. 5:45  przez Żywiec, Korbielów, Orawską Półgórę, Bobrów, Czarny Dunajec, Nowy Targ do Szczawnicy. Szlak trasą górską dwa warianty około 6 godzin i około 7,5 godziny.

I wariant Przejście piesze szlakiem zielonym ze Szczawnicy przez Kuni Wierch i Czeremchę do schroniska na Przehybie. Powrót szlakiem niebieskim, czarnym i żółtym przez Bereśnik i Bryjarkę do Szczawnicy.

II wariant Przejście piesze szlakiem zielonym ze Szczawnicy przez Kuni Wierch i Czeremchę do schroniska na Przehybie, następnie czerwonym na Radziejową. Powrót – Wielki Rogacz, Mały Rogacz, Ruski Wierch, Biała Woda, Jaworki.

Koszt:
60 zł –  członkowie PTTK z opłaconą składką oraz mieszkańcy Bielska-Białej.
Cena  obejmuje koszty przejazdu, parkingi, usługę przewodnika.
Członkowie PTTK z opłaconymi na bieżąco składkami są ubezpieczeni w ramach polisy grupowej, pozostali uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
Wyjazd:  godz. 5:45 BCK przy ul. Słowackiego 27
Powrót:   w okolicach godz.20
Szczegółowe informacje i zapisy w  biurze Oddziału PTTK
Wycieczka dojdzie do skutku przy minimum 30 zapisanych osobach.
Impreza na zasadzie samoorganizacji.
Wycieczkę prowadzi przewodnik Mirosław Ostrowski tel.501 249 064.

Obowiązują maseczki przez cały czas przejazdu autokarem! Przy zapisach prosimy o podawanie numerów telefonów kontaktowych.