POWITANIE WIOSNY 2019”

ZWARDOŃ 23.03.2019r.

Meta: Pensjonat na Beskidku

ORGANIZATOR: Komisja ds. Młodzieży Oddziału PTTK „PODBESKIDZIE” w Bielsku-Białej,

KIEROWNICTWO ZŁAZU

Adres kierownictwa Złazu: Oddział PTTK „PODBESKIDZIE” w Bielsku-Białej, 43–300 Bielsko-Biała, Wzgórze 9, tel. 33 812 24 00 e-mail: pttkbielsko@wp.pl, strona internetowa: www.bielsko.pttk.pl

CELE ZŁAZU:
poznanie i popularyzacja walorów turystyczno-krajoznawczych Beskidu Żywieckiego
– integracja turystów wszystkich pokoleń

UCZESTNICTWO W ZŁAZIE:
– członkowie Oddziału PTTK „PODBESKIDZIE” wraz z rodzinami, znajomymi
– dzieci i młodzież zrzeszona w SKKT – PTTK pod opieką osób dorosłych

III. PRZEBIEG ZŁAZU:
Dojazd PKP do stacji Zwardoń (odjazd z Bielsko-Biała Główna PKP 8.14)Przyjazd do stacji Zwardoń(9:43). Każda grupa może indywidualnie dojść na metę.
Na mecie odpoczynek i podejście na Mały – 840 m n.p.m. lub Wielki Rachowiec 954 m n.p.m.
Powrót do Pensjonatu – posiłek.
Wydawanie bloczków na posiłek i rejestracja grup od godziny 12.00
– będzie ognisko przy którym będzie się można ogrzać lub upiec kiełbasę (kiełbasę każdy uczestnik przynosi we własnym zakresie)

ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ:

-ciepłą herbatę i zapiekanki
-dyplom uczestnictwa dla drużyny

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W ZŁAZIE z listą i wpłatami w kopertach do dnia 15.03.2019 r. (nieprzekraczalny termin).

Lista zawierać powinna nazwisko i imię łącznie z opiekunem, nr legitymacji PTTK.
Wpłata za udział w Złazie 15zł – członkowie PTTK z opłaconą składką PTTK za 2018 rok,

Ponieważ jest to złaz na powitanie wiosny prosimy o wiosenny emblemat, kolorowy strój, kwiatki we włosach…

Tel kontaktowy – Teresa Horak – 690 920 759,  Janina Dyrda – 603 481 957