Plan imprez na rok 2020

 

Plan imprez Oddziału PTTK „Podbeskidzie” w Bielsku-Białej na rok 2020
Oddział PTTK „PODBESKIDZIE” zastrzega sobie prawo dokonywania zmian terminów i tras wycieczek
Pobierz plan do wydruku: Plan imprez


 

lp.

data

trasa

   
Styczeń
1 31.01-02.02 Międzynarodowy Zimowy Zlot Turystów w Rymařovie w Jesionikach.
    Luty
 2
   

Marzec

3 14.03 s
Czechy: Opava i okolice 
4 21.03 s
 Beskid Mały
5 21.03 s
Powitanie wiosny 
6 29.03 n
 „Przemysł Bielska-Białej w latach 1855-1918”

Kwiecień

7 04.04 s Gorce – Dolina Łopusznej – krokusy
8 18.04 s
Góry Strażowskie – Vapec (Słowacja)
 9 19.04 n
Tatry: Gęsia Szyja, Wiktorówki, Rusinowa Polana 
10 25.04 s
Żibrid (Słowacja) 
11 26.04 n
„Spacer po średniowiecznym Bielsku – zamek, starówka i Katedra”
   

                                       Maj

12 02.05 s
Klak – Słowacja
13 09.05 s
Pieniny – Rejs po jez. Czorsztyńskim, i spacer drogą pienińską z Czerwonego Klasztoru do Szczawnicy 
14 10.05 n
„Bielsko-Biała w okresie kontrreformacji i oświecenia – spacer po zabytkach sakralnych Bielska-Białej
15 16.05 s
58 Złaz Oddziału „WIOSNA 2020” – schronisko PTTK na Przysłopie 
16 20.05 śr
„Przyroda się budzi” – Jankowice k. Pszczyny – rezerwat żubrów i ogrody japońskie w Pisarzowicach
17 23.05 śr
Hala Gąsienicowa
18 23.05 s
XX Powiatowy Rajd Górski – Magurka
19 23-24.05 s-n
Kielce – Kozłówka – Lublin – Zamość
21 24.05 n
 Śladami szkolnictwa w Bielsku-Białej XVI – XX w.
22 31.05 n
Wielka Fatra – Ploska
   

Czerwiec

23 07.06 n
 Gorce – Lubań
24 07.06 n
Znani, sławni i wybitni Bielszczanie w historii miasta
25 13.06 s
Pustevny – Beskidy Morawsko-śląskie
26 14.06 n
Niżne Tarty – Diumbier
27 17. 06 śr
Świętochłowice – muzeum Powstań Śląskich w ich 110. lecie) i sztolnia „Luiza” w Zabrzu
28 20.06 s
Morawy – Kromieryż i Święty Hostyń 
29 21.06 s
Bystra 
30 27.06 s „Poznajemy góry sąsiadów” – Jaworniki
31 28.06 n
Tatrzańskie dwutysięczniki – Baraniec
   

Lipiec

32 11.07 s.
Słowacki Raj – Lewocza – Spiska Kapituła
33 12.07 n
 Jura Krakowsko-Częstochowska
34 18.07 s
Szlakiem rodu Rothschildów na pograniczu polsko-czeskim (Chałupki, Silherovice, Krzyżanowice, Tworków) 
35 19.07 n
„Poznajemy góry sąsiadów” – Pradziad
36 25.07 s
 Tatry – Szpiglasowy Wierch
   

Sierpień

37 01.08 s
 Babia Góra
38 08.08 s
Góry Choczańskie – Wielki Chocz
39 16.08 n
Lodowa Przełęcz
40 19.08 śr „Szlakiem starych śląskich pałaców” – Tarnowskie Góry – Stare Tarnowice- Brynek – Koszęcin)
41 21-23.08 pt-n Dolny Śląsk – od Wałbrzycha na zachód, m. in. opactwo cystersów w Krzeszowie, Jelenia Góra
42 29.08 s Wielka Fatra – Rakytov
   

Wrzesień

43 04-06.09 pt-n
Bieszczady
44 12.09 s
Beskid Sądecki – Radziejowa
45 16.09 śr Żywiec, rejs po Jeziorze Żywieckim, powrót kaskadą Soły
46 19-20.09 s-n
Ziemia Wałbrzyska
 47 20.09 n
Czerwone Wierchy
48 25-26.09 s-n
Krynica, Muszyna
49 27.09 n
VII Złaz Kół i Klubów Oddziału – Hala Mizowa
   

Październik

50 02-04.10 pt-n
Kujawy – Kłodawa, Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Ciechocinek
51 3.10 s
Powiatowy Rajd Jesienny „Brązowego Liścia”
52 09-11.10 pt-n
Beskid Niski 
53 25.10 n
Pogórze Śląskie
   

Listopad

54 14.11 s
Kotlina Oświęcimska 
55 21.11 s
 Obchody 90. lecia Oddziału
   

Grudzień

56 05.12. n
Zimowy Złaz Młodzieży Mikołajki 2020

Uwaga! Wolne terminy będą zagospodarowywane na bieżąco w zależności od zainteresowania uczestników i możliwości Oddziału.

Dodaj komentarz