Pilsko od Słowacji

Pilsko od Słowacji
10.
06. 2018

W programie przejście przez polskie i słowackie Beskidy trasą: słowacka Polhora – hotel „Biela Farma” – Ingery – Skalisko  -Pilsko (1557 m.) – Góra Pięciu Kopców – Hala Miziowa, schronisko PTTK – Korbielów (żółtym szlakiem).
Czas przejścia ok. 7 godzin

Wpłata na udział w wycieczce (obejmuje transport, parkingi, przewodnik)
50,0 zł – członkowie PTTK ze składką członkowską za 2018 (ubezpieczenie w ramach POLISY GENERALNEJ dla członków PTTK)
55,0 zł – pozostali,  ubezpieczają sie we własnym zakresie

Przy zapisach podajemy: PESEL, adres zamieszkania, posiadacze okazują legitymacje PTTK.
wyjazd: godz. 7.00 z zatoki autobusowej przy BCK ul. Słowackiego
powrót: około godz. 20.00

Zapisy wraz z wpłatą do dnia 31.05.2018 w biurze Oddziału PTTK, Bielsko -Biała, ul. Wzgórze 9.

przewodnik: Jan Nogaś, tel. 502 346 442