Koniec karnawału w Jaworzynce połączony z tańcami

Zarząd Oddziału  PTTK „Podbeskidzie”  w Bielsku-  Białej
oraz Zarząd  Środowiskowego Koła
zaprasza członków i sympatyków  na

Koniec karnawału w Jaworzynce połączony z tańcami
10.02.2018r. (sobota)

Przewidywany program:

Ustroń, bulwary– Muzeum Ustrońskie i Ustroń Zawodzie – spacer,  Wisła – spacer dla chętnych Muzeum Beskidzkie, Istebna – centrum z wizytą w chata Kawuloka – przejazd do Jaworzynki
13.00  – Posiada  przy wspólnym posiłku (dwudaniowy obiad, kawa, herbata, istebniański kołacz) w OW OLZA w Jaworzynce.
Tańce, obertasy przy mechanicznej muzyce do godziny 19.00
Zapisy:
ilość miejsc ograniczona max 49.  w biurze Oddziału w godzinach urzędowania. Przy zapisach obowiązuje okazanie legitymacji PTTK.
Wpisowe na rzecz samoorganizacji wycieczki obejmuje: transport, bilety wstępu  i organizację biesiady  (jadło, sala)

115 zł   –  członkowie PTTK z opłaconą składką za 2017 rok.
125 zł   –  osoby towarzyszące i sympatycy PTTK

Możliwość płatności w ratach: I Rata – 70 zł (nie ma zwrotu – rezerwacja) do 19.01.2018 r.                Pozostała wpłata do 07.02.2018 r. Zapisy zgłoszone telefonicznie bez wpłaty do 3 dni, zostają anulowane.

Ubezpieczenie: członkowie PTTK z opłaconą składką członkowską za 2017 rok są ubezpieczeni w ramach polisy Generalnej  PTTK,

Osoby które nie są członkami  PTTK ubezpieczają się we własnym zakresie.

Wyjazd  9.00 – autokar lub bus (BCK ul. Słowackiego)
Powrót:     ok. godz.  20.00

odpowiedzialny i przewodnik – Lucyna Bardel        693 556 035

This entry was posted in Inne imprezy. Bookmark the permalink.