BIESZCZADY

03 – 06.09.2020

Ramowy program:

03.09 przejazd na trasie Bielsko-Biała – Lutowiska. Zwiedzanie dawnego

miasta i przejście w pasmo Otrytu – Chata socjologa – Dwerniczek. Przejazd do Zatwarnicy, zakwaterowanie i obiadokolacja w Ośrodku Wypoczynkowym.

04.09 – 05.09 wyjście w Bieszczady, 06.09 wyjście w Bieszczady i powrót do Bielska- Białej.

Planowane: wejście na Tarnicę (1346 m.) przez Bukowe Berdo i do Ustrzyk  Górnych przez Szeroki Wierch – ok. 8 godzin.

Przejście Połoniny Wetlińskiej (ew. i Caryńskiej) z Zatwarnicy  przez przeł. Orłowicza i Smerek do Brzegów Górnych (ew. do Ustrzyk Górnych) – ok. 9 godzin.

Przejście na trasie górskiej do 5 godzin – wg. uzgodnienia.

W przypadku niekorzystnych warunków terenowych i atmosferycznych program przejść może ulec zmianie.

Wyjazd: 03.09 godz.5.30 parking BCK  przy ul. Słowackiego 27,

powrót 06.09 w godzinach wieczornych.

Noclegi i wyżywienie: Ośrodek Wypoczynkowy Zatwarnica, pokoje 2 osobowe typu „studio”, z łazienką na 2 pokoje.

Wpłata na udział w wycieczce:   400,00 zł – członkowie PTTK ze składką członkowską za 2020, przy zapisie okazują legitymacje PTTK,  i  obejmuje: transport, parkingi, przewodnik, ubezpieczenie, 3 noclegi, 3 obiadokolacje, 3 śniadania. Wstępy na szlaki BPN uczestnicy pokrywają we własnym zakresie: na dzień 8,0 zł, ulgowy 4,0 zł.

Zapisy wraz z przedpłatą w wysokości 200,00 zł do dnia 10.08.20, reszta do 28.08.20 w biurze Oddziału PTTK Bielsko-Biała, ul. Wzgórze 9 w godzinach pracy Biura.

przewodnik: Mirek Ostrowski 501-249-064