Atrakcje Beskidzkiej Ziemi – Pętla Beskidzka

Atrakcje Beskidzkiej Ziemi – Pętla Beskidzka
16.06.2018 r.(sobota)

Ramowy program:

Przejazd do Żywca  – spacer po Rynku, Park Żywiecki, Stary Zamek  i Nowy  Pałac  Habsburgów. Następnie przejazd do Węgierskiej Górki  i pod FORT „Wędrowiec”, następnie przez  Milówkę do Koniakowa – zwiedzanie centrum pasterstwa i muzeum koronkarstwa. Następnie Istebna Chata Kawuloka oraz Kościół św. Pasterza i cmentarz. Zjazd do Doliny Olzy oraz przejazd prze z Kubalonkę  do Doliny Białej Wisełki (spacer najpiękniejszą Doliną w Beskidzie Śląskim   z  geologiczną odkrywką).
Przejazd pod Skocznię im. A. Małysza, następnie Wisła spacer bulwarami i  Ustroń Zawodzie.

Wpisowe na rzecz samoorganizacji wycieczki obejmuje: transport, parkingi, usługę przewodnika,

15 zł – dzieci, młodzież i opiekunowie SKKT – PTTK – członkowie PTTK z opłaconą składką członkowską PTTK za 2018 roku (lista  uczestników z legitymacjami do wglądu)
20 zł – dzieci, młodzież, opiekunowie SKKT
30 zł   – osoby dorosłe  członkowie PTTK   ze składką członkowską za  2018
35 zł  – pozostali

Na opłaty organizacyjne proszę przygotować po 10 zł / os – zbierane w autokarze
Przy zapisach podajemy:  Imię i nazwisko, okazujemy legitymację PTTK

wyjazd:    godz.        8.00       zatoka przy BCK, ul. Słowackiego  w Bielsku-Białej
powrót:   ok. godz.   17.00

Zapisy:    w biurze Oddziału  PTTK, Bielsko-Biała, ul. Wzgórze 9

Rezerwacja telefoniczna ważna tylko 3 dni.

przewodnik – pilot:       Lucyna Bardel – 693 556 035